Producenci
Serwis notebooków

 

NAPRAWY

Serwis laptopów

Profesjonalny serwis komputerów, laptopów, notebooków oraz netbooków. Naprawiamy komputery wszystkich firm. Specjalizujemy się w wymianie układów BGA, naprawiamy sprzęty po zalaniu, płyty główne i inne komponenty. Naprawy wykonują nasi technicy, nie zlecamy tego zadania zewnętrznym firmom.

KONSERWACJE

Konserwacja chłodzenia

Wszechobecny kurz jest uciążliwy także dla laptopów. Potrafi bardzo niebezpiecznie obniżyć wydajność układu chłodzenia. Regularne czyszczenie oraz okresowa wymiana materiałów termoprzewodzących są podstawowymi zabiegami, które mogą zapobiec przedwczesnej awarii sprzętu.

 

WYMIANA MATRYC

Wymiana matryc

W KAMILNOTEBOOK posiadamy matryce do prawie wszystkich modeli notebooków. Wymiana matrycy odbywa się w siedzibie firmy i z reguły trwa nie dłużej niż 30 minut.

 

 

Nasza firma istnieje na rynku wrocławskim od 1995 roku. W 2004 roku uruchomiliśmy serwis. Specjalizujemy się w naprawie notebooków, laptopów i netbooków, oraz innych pokrewnych technologicznie urządzeń. Ponadto w zakresie naszych możliwości serwisowych pozostają także inne urządzenia elektroniczne. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Prowadzimy własny, niezależny serwis. Napraw dokonujemy na miejscu, bez pośredników między klientem a serwisem, dzięki czemu możemy zaoferować niższą cenę, a także krótszy okres realizacji jednocześnie biorąc odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług.

Naprawami zajmuje się wyspecjalizowana kadra pracująca w niezmienionym składzie od kilku lat. Dla nas najważniejsza jest jakość wykonywanych usług dlatego z czystym sumieniem oferujemy gwarancję 6-ciu miesięcy na naprawy układów zasilania i BGA.

Naprawiamy laptopy wszystkich marek. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczno-pomiarowy oraz stanowisko do napraw BGA wyposażone m. in. w urządzenia renomowanej niemieckiej firmy Martin.

Serwis znajduje się w centrum Wrocławia.

Przy stałej współpracy zapewniamy wysokie rabaty, oraz odroczone terminy płatności.

Zapraszamy !!!

 

...więcej na KNserwis

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl